Kategorie

Jak kupić na raty


jak kupić na eraty

Płatności

O Firmie

 

Nasza firma P.H.U. Frisco od 1997 roku zajmuje się działalnością w branży klimatyzatorów, sprzętu RTV, AGD oraz elektroniki. Od 2007 roku prowadzimy sklep internetowy www.frisco24.pl, w którym można zakupić wysokiej klasy markowy sprzęt w przystępnych cenach.

W naszej ofercie można zaleźć nowoczesne klimatyzatory przenośne idealne do domów i mieszkań, klimatyzatory typu split – ścienne, kanałowe, podsufitowe, a także przypodłogowe i kasetonowe, które sprawdzają się w różnych wnętrzach, także w użytku profesjonalnym. Na klientów czekają tylko oryginalne urządzenia, w tym klimatyzacja Samusng, Hitachi, Sharp, klimatyzacja LG, Sinclair, Haier, Fuji Electric czy klimatyzatory Zibro. Sprzedajemy również akcesoria przeznaczone do montażu klimatyzacji i sami oferujemy fachowy montaż klimatyzacji w Warszawie.

Sprzedajemy także AGD do domu i do kuchni – odkurzacze, czajniki, parowary, maszyny do szycia, uzdatniacze powietrza czy żelazka, części serwisowe do AGD, sprzęt RTV – odtwarzacze muzyki, słuchawki, telefony stacjonarne, ponadto aparaty cyfrowe, komputery i inne artykuły elektryczne i elektroniczne.

Zapraszamy serdecznie na zakupy!

Mapka dojazdu:


Pokaż Frisco24 na większej mapie