Kategorie

Jak kupić na raty


jak kupić na eraty

Płatności

Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne to urządzenia, dzięki którym można zadbać o doskonałą jakość powietrza w każdym pomieszczeniu. Ponieważ nie są one montowane na stałe, właściwie można je przenosić z miejsca na miejsce. Świetnie sprawdzają się w tych pomieszczeniach, w których nie można dokonać montażu klasycznych klimatyzatorów (np. ściennych czy przypodłogowo-ściennych).

Jeśli chodzi o klimatyzatory przenośne, odprowadzanie ciepła odbywa się za pomocą rury, którą należy wyprowadzić poza klimatyzowane pomieszczenie.

Dlaczego warto postawić na klimatyzatory przenośne?

  • Nie wymagają montażu – w przeciwieństwie do klasycznych urządzeń, klimatyzatory przenośne nie są związane z koniecznością instalowania. Może umieścić je w dowolnym pomieszczeniu i w dowolny miejscu.
  • Idealne do mniejszych pomieszczeń – klimatyzatory tego typu mają nieco mniejszą moc chłodzącą, dlatego świetnie sprawdzą się do wnętrz o niedużym metrażu.
  • Bezproblemowa obsługa – sterowanie urządzeniem odbywa się albo za pomocą zdalnego pilota, albo poprzez panel na klimatyzatorze.
  • Niska cena – klimatyzatory przenośne to rozwiązanie, które nie obciąży budżetu. Tańsze w porównaniu z klasyczną klimatyzacją, są dostępne dla większości osób i firm.
  • Szeroki wybór modeli – klimatyzatory typu przenośnego oferuje wielu producentów, dzięki czemu każdy klient znajdzie dla siebie optymalne rozwiązanie.

Pomożemy Ci dobrać urządzenie dostosowane do potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, więc już teraz skontaktuj się z nami.